تاج گل ترحيم

تاج گل مصنوعي يک طبقه
تاج گل يک طبقه جهت سفارش اين تاج گل فرم مربوطه درپايين صفحه را تکميل نمائيد
تاج گل مصنوعي دوطبقه
اجاره تاج گل دوطبقه.جهت سفارش فرم موجود درپايين صفحه را تکميل نمائيد
تاج گل مجازي و لوح يادبود
سفارش تاج گل و لوح يادبود مجازي.جهت انجام سفارش فرم مربوطه درپايين صفحه را تکميل نمائيد
Previous
Next

حضرت رسول فرمودند: برای مردگان خود هدیه بفرستید

پرسیدند هدیه برای انان چیست ؟ فرمودند :صدقه ودعا

چند سالیست که شاهد تاج گل‌ و تابلوهای تسلیت موسسات خیریه در مراسم ترحیم هستیم. افراد به جای صرف هزینه برای سفارش تاج گل‌های طبیعی که عمر کوتاه و قیمت بالایی دارند و در نهایت بعد از مراسم دور ریخته می‌شوند، برای عرض تسلیت به صاحبان عزا، بنر یا تاج گل مصنوعی به موسسات خیریه سفارش می‌دهند.

باتوجه به شرایط کرونایی کشور و عدم برگزاری مراسم های ترحیم و سوگواری ، اگر به دنبال مدرن‌ترین شیوه‌ برای ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار هستید، موسسه خيرريه ياران همراه لوح تسلیت خیریه و یا استند همدردی و یادبود را پیشنهاد میدهد.

«یک لوح شامل مشخصات شما به همراه متن تسلیت به شخص مورد نظر تحویل خواهد داد»

بهترین راه سفارش لوح تسلیت برای مراسم سوگواری، سفارش از طریق این مؤسسه  خیریه است تا بتوانید کمک خود را به صورت مستقیم به نیازمندان و محرومین وکودکان یتیم برسانید.

در حقیقت با این کار با یک تیر دو نشان زده‌اید؛ یعنی هم به خانواده محترم داغدار، احترام گذاشته اید و هم به افراد نیازمند، کمک رسانده‌اید. شما می‌توانید با حمایت از این موسسه، فرهنگ کمک رسانی به افراد نیازمند را در سطح کشور، رواج دهید.


 

شما نيکوکار گرامي ميتوانيد با انتخاب هرکدام از تاج گل هاي مصنوعي بدون نياز به حضور درمراسم ترحيم،مبالغ خيريه رابا نيت اجرمعنوي مرحوم. به موسسه اهدا نموده،لوح يادبود خيرات خودرا براي خانواده داغدارارسال نمائيد.

 

با تکميل فرم زير ميتوانيد تاج گل درخواستي سفارش دهيد.

بعد از پرداخت و سفارش رسيد مورد نظر را به شماره واتس آپ خيريه ياران ارسال نمائيد يا با شماره 55207799

 تماس حاصل فرمائيد

09907958033

 

درگاه آسان پرداخت